Сумка-мішок жіноча на довгому ремінці Сіра
- Готово до відправки
- Код: 648-201
770 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Містка жіноча сумка-мішок з екошкіри - стиль та комфорт на кожен день
Практична та стильна сумка-мішок - ідеальний варіант для щоденного використання. Модель поєднує сучасний дизайн, м’яку форму та продуману функціональність. Завдяки місткому відділенню та великій кількості кишень сумочка стане чудовим вибором для роботи, навчання, прогулянок чи поїздок. У комплекті два ремені - класичний з екошкіри та широкий текстильний для максимально комфортного носіння.
Характеристики:
✔️ Матеріал: еко шкіра
✔️ Ширина по дну: 30 см
✔️ Висота: 24 см
✔️ Глибина: 12 см
✔️ Висота ручки: 20 см
✔️ Довжина короткої ручки: 42 см
✔️ Регульований ремінь з екошкіри до 120 см
✔️ Широкий текстильний ремінь 90 см
✔️ Одне основне відділення на блискавці
✔️ Внутрішня відкрита кишеня
✔️ Внутрішня кишеня на блискавці
✔️ Бічні відкриті кишені
✔️ Передня кишеня на блискавці
✔️ Задня кишеня на блискавці
✔️ М’яка та зручна форма

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в Інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Великій вибір сумочок в наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна палітра кольорів
Живі фото товару. При замовленні Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку більше 5 років. За цей час ми накопичили багато позитивних відгуків
Перед відправкою кожен товар завжди уважно перевіряємо на дефекти
Швидка відправка. Прийом замовлень 24/7. Замовлення подані до 13:00 їдуть в той же день (крім неділі)
Гарантуємо обмін та повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 770 ₴









