Сумка жіноча крос-боді ALEX&MIA з двома ремінцями Сіра
- Готово до відправки
- Код: 9548-002
800 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Стильна жіноча сумка крос-боді з ланцюжком та двома ремінцями
Елегантна жіноча сумочка у сучасному дизайні — ідеальний варіант для щоденних образів, прогулянок та стильних виходів. Лаконічна форма, трендовий декоративний ланцюжок та компактний формат роблять модель універсальною й дуже зручною у використанні. Сумочка гарно поєднується як із класичним стилем, так і з casual-образами.
Характеристики:
✔️ Матеріал: еко шкіра
✔️ Висота: 16,5 см
✔️ Ширина: 24,5 см
✔️ Глибина: 8,5 см
✔️ В комплекті 2 ремінці
✔️ Одне основне відділення
✔️ Всередині відкриті кишені
✔️ Внутрішня кишеня на блискавці
✔️ Декоративний металевий ланцюжок
✔️ Зручний формат для щоденного використання
✔️ Підходить для носіння на плечі та через плече

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex&Mia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 800 ₴








