Сумка жіноча крос-боді ALEX&MIA з двома ремінцями Бежева
- Готово до відправки
- Код: 9421-001
800 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Стильна жіноча сумка крос-боді ALEX&MIA з двома ремінцями
Модна та практична сумочка у сучасному міському стилі - ідеальний варіант на кожен день. Модель має зручний формат, містке відділення та два ремінці для різних варіантів носіння. Лаконічний дизайн чудово поєднується як з casual-образами, так і зі стильним базовим гардеробом.
Характеристики:
✔️ Бренд: ALEX&MIA
✔️ Матеріал: еко шкіра
✔️ Висота: 16 см
✔️ Ширина: 25 см
✔️ Глибина: 8 см
✔️ В комплекті 2 ремінці
✔️ Короткий ремінець: 48 см
✔️ Довгий ремінець: регулюється
✔️ Одне основне відділення
✔️ Всередині: 2 відкриті кишені та кишеня на блискавці
✔️ Формат: крос-боді / на плече / через плече

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alex&Mia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Світло бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 800 ₴









