Сумка жіноча крос-боді на два відділення з текстильним ремінцем Молочна
- Готово до відправки
- Код: 9108-001
810 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Стильна жіноча сумка крос-боді на два відділення з текстильним ремінцем
Практична та сучасна сумочка крос-боді - чудовий вибір для щоденного використання. Завдяки двом окремим відділенням модель дуже зручна для організації речей, а широкий текстильний ремінець забезпечує комфорт під час носіння. Стильний дизайн легко поєднується з casual, спортивними та міськими образами.
Характеристики:
✔️ Тип: жіноча сумка крос-боді
✔️ Висота: 15,5 см
✔️ Ширина: 23,5 см
✔️ Глибина: 8,5 см
✔️ Довгий текстильний ремінець
✔️ Два окремі відділення
✔️ Всередині: кишеня на блискавці та 2 відкриті кишені
✔️ З тильної сторони: кишеня на блискавці
✔️ Формат: через плече / на плече
✔️ Компактна та містка модель для щоденного користування

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 810 ₴








