Сумка клатч жіноча крос-боді з ланцюжком Рептилія Бежева
- Готово до відправки
- Код: 5281-012
770 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Стильна жіноча сумка-клатч з ланцюжком та клапаном
Елегантна каркасна сумочка-конверт у сучасному дизайні - стильний аксесуар для повсякденних та святкових образів. Завдяки жорсткій формі сумка акуратно виглядає та добре тримає силует. Поєднання турецької екошкіри та декоративного ланцюжка додає моделі преміального вигляду та універсальності.
Характеристики:
✔️ Виробництво: Україна 🇺🇦
✔️ Матеріал: турецька екошкіра
✔️ Ширина: 23 см
✔️ Висота: 15 см
✔️ Глибина: 7,5 см
✔️ Ланцюжок комбінований з екошкірою
✔️ Довжина ремінця: 120 см
✔️ Висота носіння: 60 см
✔️ Одне основне відділення
✔️ Внутрішня перегородка на блискавці
✔️ На лицьовій стороні: відкрита кишеня
✔️ Клапан закривається на магніт
✔️ Формат: крос-боді / сумка на плече / вечірня сумочка

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими доктор00 їдуть того ж дня (крім 1999 року)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Відділення під клапаном, 2 основних, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 770 ₴










