Жіноча сумка саквояж з турецької екошкіри Чорна
- Готово до відправки
- Код: 5304-007
910 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Жіночий саквояж з турецької екошкіри
Елегантний жіночий саквояж - вишукана модель для щоденного та ділового образу.
Виконаний з якісної турецької екошкіри, чудово тримає форму навіть без жорсткого каркаса. Місткий, зручний та практичний аксесуар на кожен день.
Характеристики
✔️ Тип: жіночий саквояж
✔️ Стиль: класичний, діловий, міський
✔️ Матеріал: турецька екошкіра
✔️ Ширина: 34 см
✔️ Висота: 24 см
✔️ Глибина (дно): 11 см
✔️ Висота ручок: 15 см
✔️ Ремінець: довгий, регульований
✔️ Основне відділення: 1
✔️ Перегородка: відділення на блискавці
✔️ Внутрішні кишені: 1 відкрита + 1 на блискавці
✔️ Зовнішні кишені: спереду та ззаду на блискавці
✔️ Формат: середній, місткий
✔️ Особливість: добре тримає форму

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в Інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Великій вибір сумочок в наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна палітра кольорів
Живі фото товару. При замовленні Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку більше 5 років. За цей час ми накопичили багато позитивних відгуків
Перед відправкою кожен товар завжди уважно перевіряємо на дефекти
Швидка відправка. Прийом замовлень 24/7. Замовлення подані до 13:00 їдуть в той же день (крім неділі)
Гарантуємо обмін та повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 910 ₴










