Сумка жіноча велика з вставками з натуральної замши фактурою рептилія Бежева
- Готово до відправки
- Код: 5248-051
950 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Жіноча форматна сумка з натуральної замші та турецької екошкіри
Стильна форматна жіноча сумка, яка чудово тримає форму та виглядає елегантно щодня.
Виконана з натуральної замші та турецької екошкіри. Містка модель ідеально підходить для роботи, навчання та повсякденних справ.
Характеристики
✔️ Тип: жіноча сумка
✔️ Стиль: класичний, діловий, міський
✔️ Матеріал: натуральна замша + турецька екошкіра
✔️ Ширина: 32 см
✔️ Висота: 28 см
✔️ Глибина (дно): 11,5 см
✔️ Ремінець: довгий, регульований
✔️ Відділення: 3 (середнє на блискавці + 2 відкриті)
✔️ Внутрішні кишені: 1 на блискавці + 2 відкриті
✔️ Формат: великий, місткий, форматний
✔️ Особливість: добре тримає форму

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 950 ₴









