Стильна жіноча сумка із замочком замшева Темно-Коричнева
- В наявності
- Код: 5293-401
1 240 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Жіноча сумка з натуральної замші та турецької екошкіри з замком і ключиком
Елегантна жіноча сумка у преміальному стилі - поєднання натуральної замші та турецької екошкіри
Модель гарно тримає форму, має витончений дизайн і стильну фурнітуру. Ідеально доповнить ділові, повсякденні та святкові образи.
Характеристики
✔️ Тип: жіноча сумка
✔️ Стиль: класичний, діловий, преміум
✔️ Матеріал: натуральна замша + турецька екошкіра
✔️ Ширина: 30 см
✔️ Висота: 25 см
✔️ Глибина (дно): 11 см
✔️ Висота ручок: 9 см
✔️ Довгий ремінець: 130–135 см
✔️ Основне відділення: 1 на блискавці
✔️ Внутрішні кишені: 1 відкрита + 1 на блискавці
✔️ Закриття: клапан на поворотному механізмі
✔️ Комплектація: замок з ключиком
✔️ Формат: середній, місткий

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 240 ₴









