Жіноча сумка-рюкзак з екошкіри на 3 відділення Чорний
- Немає в наявності
- Код: 5385-001
750 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Жіночий рюкзак з екошкіри - компактний міський рюкзачок на щодень
Стильна жіноча сумка-рюкзак - зручна модель для активного щоденного використання.
Поєднує компактний розмір, місткість і сучасний дизайн. Завдяки кільком відділенням усі необхідні речі будуть завжди під рукою.
Характеристики
✔️ Тип: сумка-рюкзак
✔️ Стиль: міський, повсякденний
✔️ Матеріал: екошкіра
✔️ Виробництво: Китай
✔️ Ширина: 22 см
✔️ Висота: 26 см
✔️ Відділення: 3 окремі на блискавці, на звороті кишеня на блискаіці
✔️ Закриття: блискавка
✔️ Формат: компактний, місткий

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Стать | Жіночий |
| Глибина | 9 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип | Міський |
- Ціна: 750 ₴








