Жіноча сумка Темно-сіра
- Готово до відправки
- Код: 3963-125
800 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Купити гарну та жіночну сумку зі шкірозамінника
Наша сумочка від українського виробника має три відділення.
Середнє відділення на блискавці та два бічні на магнітах.
Усередині кишеня для телефона та два кишені на блискавці.
У комплекті довгий ремінь.
Материал: кожзам флотар
Фурнітура золотистого кольору
Дно ущільнене, на ніжках
Зовнішні розміри сумки:
- 29 см ширина по дну.
- 33 см ширина по швам угорі.
- 26 см висота.
- 13 см глибина.
Висота ручек 15 см

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в Інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Великій вибір сумочок в наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна палітра кольорів
Живі фото товару. При замовленні Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку більше 5 років. За цей час ми накопичили багато позитивних відгуків
Перед відправкою кожен товар завжди уважно перевіряємо на дефекти
Швидка відправка. Прийом замовлень 24/7. Замовлення подані до 13:00 їдуть в той же день (крім неділі)
Гарантуємо обмін та повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 800 ₴








