Рюкзак-сумка міський молодіжний екошкіра Рептилія Чорний
- Готово до відправки
- Код: 0707-010
950 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Шикарний жіночий рюкзак з екошкіри з тисненням Рептилія
Практичний жіночий рюкзак-трансформер
Два відділення й між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Сумка-рюкзак зверху закривається на блискавку.
Всередині є 2 відкриті кишені і кишеня на блискавці.
З тильного боку — кишеня на блискавці.
Зовнішні розміри:
· ширина внизу — 26,5 см,
· висота — 30 см,
· дно — 11,5 см
Матеріал: екошкіра, підкладка — щільна тканина

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в Інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Великій вибір сумочок в наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна палітра кольорів
Живі фото товару. При замовленні Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку більше 5 років. За цей час ми накопичили багато позитивних відгуків
Перед відправкою кожен товар завжди уважно перевіряємо на дефекти
Швидка відправка. Прийом замовлень 24/7. Замовлення подані до 13:00 їдуть в той же день (крім неділі)
Гарантуємо обмін та повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Кишені | Фронтальний, Верхній |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
- Ціна: 950 ₴










