Рюкзак-сумка міський молодіжний екокожа Коричневий
- Готово до відправки
- Код: 707-006
950 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Шикарний жіночий рюкзак з екошкіри
Практичний жіночий рюкзак-трансформер
Два відділення й між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Сумка-рюкзак зверху закривається на блискавку.
Всередині є 2 відкриті кишені і кишеня на блискавці.
З тильного боку — кишеня на блискавці.
Зовнішні розміри:
· ширина внизу — 26,5 см,
· висота — 30 см,
· дно — 11,5 см
Матеріал: екошкіра, підкладка — щільна тканина

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
- Ціна: 950 ₴










