Сумка шкіряна жіноча з фактурою шкіри крокодила Чорна
- Готово до відправки
- Код: 696-006
1 580 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Жіноча класична сумка з натуральної шкіри з тисненням під крокодила
Елегантна жіноча сумка з натуральної шкіри з тисненням під крокодила — класична модель для роботи та щоденного використання 🖤
Має щільне дно, добре тримає форму та виглядає акуратно навіть при повному наповненні. Зручна організація з основним відділенням і додатковими боковими кишенями робить модель практичною у використанні.
Характеристики
✔️ Тип: жіноча сумка
✔️ Стиль: класичний, діловий, міський
✔️ Матеріал: натуральна шкіра
✔️ Особливість: щільне дно
✔️ Ширина по дну: 31 см
✔️ Висота: 26 см
✔️ Глибина (дно): 13,5 см
✔️ Висота ручок: 15 см
✔️ Основне відділення: 1, на блискавці
✔️ Внутрішні кишені: є
✔️ Бокові кишені: на кнопках
✔️ Формат: середній, місткий

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 1 580 ₴










