Сумка клатч крос-боді маленька жіноча через плече Кольору Шоколад
- Готово до відправки
- Код: 5282-006
720 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Стильна жіноча сумка кросбоді з ланцюжком — компактність і вишуканість
Зручна невелика модель на кожен день або для виходу. Чудово тримає форму, підкреслює смак і стиль. Виконана з турецької екошкіри високої якості, доповнена стильним клапаном на магнітах і комбінованим ремінцем із ланцюжком.
✔️ Матеріал: гладка екошкіра (Туреччина)
✔️ Підкладка: щільна тканина
✔️ Зовнішні розміри:
• ширина — 23 см
• висота — 15 см
• глибина — 7,5 см
✔️ Основне відділення розділене навпіл кишенею-перегородкою на блискавці
✔️ Закривається клапаном на магнітних кнопках
✔️ Довжина ремінця — 120 см
✔️ Висота ременя по центру — 60 см
✔️ Комбінований ремінець: екошкіра + ланцюжок
✔️ Фурнітура: золото або темний нікель
✔️ Виробництво — Україна, якість 🔥

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 720 ₴










