Сумка з замші з тисненням рептилія Коричнева
- Готово до відправки
- Код: 5317-302
870 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Компактна та стильна сумочка з натуральної замші з тисненням «рептилія» — елегантність, що привертає увагу 🖤
Вишукана модель, яка поєднує натуральну замшу з ефектним тисненням «рептилія» та якісну екошкіру. Сумочка водночас компактна й надзвичайно функціональна — три відділення допоможуть зручно організувати потрібні речі, а два ремінці дозволяють носити її у різних стилях.
Характеристики:
✔️ Матеріал: натуральна замша з тисненням «рептилія» + екошкіра
✔️ Розмір: 22 × 20 см
✔️ Комплектація: коротка ручка + довгий регульований ремінець (до 120 см)
✔️ Відділення: 3 основні
• центральне — на блискавці (всередині кишеня на блискавці + відкрита кишеня)
• два бокові — на магнітах (у кожному відкрита кишеня)
✔️ Стиль: елегантний, міський, кежуал
✔️ Форма: напівжорстка

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, 3 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 870 ₴









