Сумка невелика жіноча три відділення Капучино
- Готово до відправки
- Код: 5317-102
800 ₴
- +380 (93) 095-69-29

Компактна та стильна жіноча сумочка з багатьма відділеннями — ідеальна для впорядкованого зберігання 💖
Невелика, але неймовірно функціональна модель, створена для тих, хто любить порядок у сумочці. Структурована екошкіра тримає форму, виглядає дорого та легко поєднується з будь-яким стилем. Завдяки трьом відділенням сумочка стане надійною супутницею у повсякденних справах — усе на своїх місцях!
Характеристики:
✔️ Матеріал: структурована екошкіра
✔️ Розмір: 22 × 20 см
✔️ Комплектація: коротка ручка + довгий регульований ремінець (до 120 см)
✔️ Відділення: 3 основні
• центральне — на блискавці, всередині відкритa кишеня та кишеня на блискавці
• два бокові — на магнітах, кожен із відкритою кишенею
✔️ Форма: тримає структуру
✔️ Призначення: повсякденна, міська, кежуал

____________________________________________________________________
Чому варто купувати в інтернет-магазині Lika-st.com.ua?
____________________________________________________________________
Великий вибір сумочок у наявності та під замовлення, регулярне оновлення асортименту, різноманітна колірна палітра
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Живі фото товару, під час замовлення Ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що замовляли
Ми на ринку понад 5 років, за цей час накопичували багато позитивних відгуків
Перед відправленням кожен товар завжди уважно перевіряється на дефекти
Швидке надсилання, приймання замовлень 24/7, замовлені прийнятими до9900 їдуть того ж дня (крім неділя)
Гарантуємо обмін і повернення впродовж 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, 2 основних, 3 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
- Ціна: 800 ₴








